• Nadpis

      • Vedenie základnej školy ďakuje všetkým rodičom, známym a priateľom, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom podieľali a podieľajú na pomoci a podpore našej školy.

        • Sponzori školy

        • Na darovací účet školy prispeli:                                               

          Šk. rok: 2019/2020
          Žiak/Rodič Trieda Suma 
          Lucia Muškátová 2.B 10
          Luca Baumgartner 2.D 15
          Emma Ághová 5.B 5
          Lucas Bartek 2.D 10
          Lipovský Jakub 7.B 10
          Lipovská Michaela 3.A 10
          Nina Maas 1.A 10
          Ircha Jakub 1.B 10
          Krásna Júlia 8.B 5
          Natália Nagyová 9.A 5
          Simon Suchoba 8.B 10
          Mia Suchobová 3.B 10
          Kunc Jakub 5.D 5
          Kunc Matúš 1.B 5
          Martin Laco 2.D 5
          Andrej Laco 1.A 5
          Podobová Nikola 4.A 10
          Evelin Lamošová 5.B 5
          Vrba Miloslav 7.B 4
          Vrbová Diana 3.C 4
          Hanusová Michaela 7.B 5
          Nela Kesselbauerová 5.D 15
          Damian Jánošík 2.D 20
          Pír Richard 8.B 10
          Kunert Filip 4.A 7,5
          Kunert Alex 1.C 7,5
          Kristína Henyigová 2.B 5
          Mošková Tatiana 1.A 10
          Juranová Alžbeta  1.C 5
          Kasič Leo 2.A 5
          Marek Torok 4.A 10
          Simon Torok 1.B 10
          Kristína Fricová 2.D 5
          Nikola Ježišková 1.C 50
          Sára Lašová 2.D 5
          Gorner Adam 7.B 5
          Emanuela Magomedová 9.A 10
          Artur Magomedov 4.A 10
          Maximilián Jašo 2.A 10
          Sebastián Jašo 6.A 10
          Juraj Zedníček 5.A 5
          Suranov Daniela, Michaela 6.A,7.B 10
          Karolína Čikasová 2.B 5
          Martin Blaho 8.B 5
          Blahová Romana 4.A 5
          Šebeňová Zuzana 3.A 5
          Adriana Majerčáková 2.A 5
          Koller Ladislav 4.A 10
          Kollerová Laura 7.A 10
          Laura Malešová 2.A 5
          Mattias Mitas 1.A 5
          Hugo Mitas 2.A 5
          Jakub Kozár  2.A 5
          Ksenáková Zuzana 2.A 5
          Paulovič Lukáš 2.A 5
          Martinkovič Matúš 2.A 5
          N+T Košťálové 2.A 10
          Oroszovci 2.A 10
          Nikola Valastanová 2.A 5
          rodina Herdová 2.C,4.A 20
          Jakub Mihály 2.A 5
          Alan Szalay 1.A 5
          Sivák Tomáš 4.A 5
          rodina Páleníková 8.B 5
          Ema Valentínová 2.A 5
          Kramárová Karolína 7.B 5
          Kramárová Timea 4.A 5
          Fraštiová Daniela 2.B 8
          Jeriga Michal 3.C 10
          Martin Maron  2.B 5
          Martin Prieložný 2.B 11,11
          Kováč Lukáš 4.A 30
          Dusa Benjamín 2.D 10
          Nela Bieliková                         4.A             5
          Jakub Krátky                           4.A             10
          Hakoš Adrián                          4.A             10
          Bartoš Ladislav                       1.B             15
          Valašťanová Nikola                     2.A             10 
          Funtaľ Ondrej                              4.A             15