- RNDr. Alena HeldováRiaditeľka
- Mgr. Gabriela FajnorováZástupkyňa
- Mgr. Vladimíra OndrušováZástupkyňa
- Alena BednárováVedúca vychovávateľka
- PhDr. Beáta AdámkováVychovávateľka
- Mgr. Ivana BarkováUčiteľka
Triedna učiteľka: 2.B
- Bc. Alžbeta BielčíkováVychovávateľka
- Tatiana BirošováVychovávateľka
- Mgr. Gabriela BobovnickáUčiteľka
Triedna učiteľka: 3.A
- Katarína BrezovskáPedagogická asistentka
- Mgr. Peter FarkašUčiteľ
Triedny učiteľ: 6.A
- Mgr. Jana GnjatovičováUčiteľka
Triedna učiteľka: 8.A
- Mgr. Norbert Hajský, PhD.Učiteľ
- Mgr. Tatiana HeinzováUčiteľka
Triedna učiteľka: 9.B
- Andrea HubaľováVychovávateľka
- Mgr. Eva JanuszonekováUčiteľka
Triedna učiteľka: 2.C
- Mgr. Valéria JurovatáVychovávateľka
- Mgr. Ivana KajabováUčiteľka
Triedna učiteľka: 8.B
- Mgr. Zuzana KoháryováUčiteľka
Triedna učiteľka: 4.C
- Mgr. Margita KrausováUčiteľka
- Mgr. Zuzana LilovaVychovávateľka
- Mgr. Adriana MatušikováUčiteľka
Triedna učiteľka: 1.A
- Mgr. Viera MintálováUčiteľka
Triedna učiteľka: 9.A
- Mgr. Gabriela OravcováUčiteľka
- Mgr. Dana PočiatkováPedagogická asistentka
- Ing. Helena PutzováUčiteľka
Triedna učiteľka: 4.A
- PaedDr. Janka RákošováUčiteľka
Triedna učiteľka: 9.C
- Mgr. Nikoleta SabováUčiteľka
Triedna učiteľka: 1.C
- Mgr. Iveta SarvašováUčiteľka
- Ing. Silvia SečanskáUčiteľka
Triedna učiteľka: 7.B
- Mgr. Anna SirotováUčiteľka
Triedna učiteľka: 5.B
- RNDr. Jarmila SkotnicováUčiteľka
Triedna učiteľka: 5.C
- Ing. Viera SmolijováUčiteľka
- Bc. Ingrid ŠnircováVychovávateľka
- Mgr. Katarína ŠtefunkováUčiteľka
Triedna učiteľka: 1.B
- Dagmara ŠvábováVychovávateľka
- Mgr. Lucia IvaničováUčiteľka
- Mgr. Barbora VrábelováUčiteľka
Triedna učiteľka: 6.C
- PaedDr. Martina LevákováUčiteľka
Triedna učiteľka: 3.B
- Mgr. Alena AmbrožováUčiteľka
Triedna učiteľka: 4.B
- Silvia BallánováVrátnička
- Stanislava BarankováPedagogická asistentka
- Ing. Slavomíra BardiovskáUčiteľka
Triedna učiteľka: 5.A
- Mgr. Ivana BarkováVychovávateľka
- Ladislav BenkovičHlavný kuchár
- Bc. Alžbeta BielčíkováUčiteľka
- Denisa BothováVychovávateľka
- Nikola CsivreováPedagogická asistentka
- Bc. Diana DomšicVychovávateľka
- Andrea DullováVedúca školskej jedálne
- Andrea DullováUpratovačka
- Andrea DullováAdministratívna sila
- Mgr. Lenka DuračkováUčiteľka
- Ing. Gabriela FaškováUčiteľka
- Mgr. Pavlína FerančíkováSociálna pedagogička
- Mgr. Alexandra GabaríkováUčiteľka
Triedna učiteľka: 6.B
- Martina GajdošováUpratovačka
- Katija GalešičováUpratovačka
- Ing. Anna GibeľováVychovávateľka
- Mgr. Veronika HankováUčiteľka
Triedna učiteľka: 7.A
- Mgr. Viera Chmelárová, PhD.Učiteľka
- Ing. Dominika Jágerová KováčováUčiteľka
- Ing. Vladimír JakúbekUčiteľ
- Mgr. Eva KalinováUčiteľka
Triedna učiteľka: 1.D
- Martina Kapsz CmorejováPomocná sila v kuchyni
- Mária Magdaléna KilianováUpratovačka
- Mgr. Katarína KissUčiteľka
- Mgr. Petra Miklóšová, PhD.Vychovávateľka
- Mgr. Petra Miklóšová, PhD.Učiteľka
- Iveta MišiakováAdministratívna sila
- Iveta MišiakováReferentka PAM
- Eva MolnárUpratovačka
- PaedDr. Lucia MoškováŠkolská psychologička
- PaedDr. Dana PalčekováUčiteľka
- Milan RapčoŠkolník
- Milan RapčoKurič
- Mgr. Lucia RattajováUčiteľka
Triedna učiteľka: 8.C
- Mgr. Danka RegentováUčiteľka
Triedna učiteľka: 3.C
- Mgr. Nikoleta SabováŠkolská logopedička
- Alžbeta SárkováPomocná sila v kuchyni
- Ing. Jana SivákováEkonomická účtovníčka
- Ing. Jana SivákováTajomníčka
- Mgr. Andrej SoboličUčiteľ
- Mgr. Diana SomogyiováŠkolská psychologička
- Silvia StrapcováPomocná sila v kuchyni
- Magdaléna SvitekováUpratovačka
- Denisa Szöke GoldschmidtováKuchárka
- Ján ŠotníkVrátnik
- Eva ŠtukováKuchárka
- Mgr. Andrea TarkošováUčiteľka